epoksidines grindys (4) epoksidines grindys (3)

Liejamą epoksidinė danga

Liejamos grindys (epoksidinės, poliuretaninės) – tai vienas iš pramoninių grindų, kurioms keliami dideli mechaninio ir cheminio atsparumo, švarumo ir kiti reikalavimai.

Epoksidinės grindys įrengiamos ant betoninio pagrindo. Jos patvarios, atsparios nusidėvėjimui, chemiškai atsparios agresyviems elementams, naudojant specialius papildus galima pagaminti antistatines, rūgštims atsparias grindis. Dėl savaiminio išsilyginimo sukuriamas lygus, be siūlių ar sujumgimų, paviršius. Epoksidinės grindys gali būti lygios arba šiurkščios, blizgios ir matinės, vienspalvės ir su spalvotais pabarstais. Dangos storis priklausomai nuo apkrovimo laipsnio gali būti nuo 1mm iki 10mm storio. Platus panaudojimo spektras: nuo ligoninių, mokyklų, gyv. pastatų iki įvairios paskirties pramonės įmonių.

Epoksidinės grindis lengva prižiūrėti o prireikus remontuoti  galima atlikti tik dalies grindų dangos remontą. Atnaujinamos tik tos zonos kuriose veikia didžiausias apkrovimas, pvz. pravažiavimai, prie staklių.

About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam.

Where we are

Contacts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.
© 2015 UAB "TDM PROJECT". Visos teisės saugomos.