Kylant energijos išteklių kainoms, kokybiškai atliktas naujų ir atnaujinamų pastatų šiltinimas bei tinkamų medžiagų pasirinkimas statyboje tampa itin aktualus. Renkantis ilgaamžišką šiltinimo medžiagą, reikia atkreipti dėmesį į jos technines charakteristikas, ekologiškumo lygį ir montavimo specifiką. Mūsų įmonė siūlo tris grindų apšiltinimo būdus.

1. Putų polistirenas (polistireninis putplastis EPS70, EPS80, EPS100, EPS150)

Norint pilnai izoliuoti grindis nuo šalčio ir žymiai sumažinti triukšmą tarp patalpų, putų polistirenas yra geriausias pagalbininkas. Grindų šiltinimas polistireniniu putplasčiu atliekamas ant grunto, paruošiamojo betono sluoksnio (juodgrindžių), perdangos, šildomų ir nešildomų patalpų.

Ant sutankinto ir tinkamai išlyginto grunto (skaldos, žvyro arba smėlio pagrindo), klojame nuo 100 mm storio polistireninio putplasčio. Kad užtikrinti sandarumą, polistirolą klojame keliais sluoksniais su persidengimu, viršutinis sluoksnis perdengia apatinio sluoksnio sujungimus. Klojant ant perdangos virš šildomų patalpų, polistirolo storis dažniausiai sudaro 50 mm, tokiu atveju sluoksniu perdengimas nebutinas. Šiltindami grindis putplastį dedame ant švarių ir sausų paviršių, kurių pagrindo ir aplinkos oro temperatūra turi būti ne žemesnė negu 0⁰ C.

2. Akmens vata (SSB1, STEPROCK, ORSIL)

Didžiausias grindų šiltinimo mineraline vata privalumas – žymiai mažesnis energijos suvartojimo lygis pastate. Įsimintina ir tai, kad šis grindų šiltinimo būdas yra draugiškiausias aplinkai, nes šios vatos gamybos eigoje yra suvartojama dvigubai mažiau energijos, nenaudojant jokių kenksmingų medžiagų. Mineralinė vata yra lengvai montuojama, bekvapė, nedulki bei žymiai pagerina patalpų oro kokybę.

3. Sika Compound-50“ izoliacinė sistema

Renkantis grindų šiltinimo būdą, nevertėtų pamiršti ir apie kokybišką patalpos garso bei termoizoliaciją. „Sika Compound-50″ – nedegi, lengva (60 – 90 kg/m³) hidraulinė rišamoji medžiaga, skirta perdirbtoms polistireno granulėms surišti. Ji lyg trys viename: išlygina pagrindą, izoliuoja smūgių sukeliamą triukšmą ir išlaiko šilumą.

Medžiaga gali būti naudojama kaip name, taip ir bute, o taip pat komerciniuose bei kitos paskirties patalpose. „Sika Compound- 50″ taip pat izoliuojami baseinai, vonios, stogai bei palėpės.

Grindų šiltinimas „Sika Compound-50″ mišiniu yra nesunkiai atliekamas darbas, kurio rezultatai tikrai neprailgsta: vaikščioti ant išlietų granulių bei kloti smėlbetonio sluoksnį galima jau po dviejų parų.

 

About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam.

Where we are

Contacts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.
© 2015 UAB "TDM PROJECT". Visos teisės saugomos.